Zwycięstwo drużyny Lin-Czuby w Bychawie

W dniach 9-10.07.2016r w Bychawie na Zalewie Podzamcze odbyły się kolejne Zawody Spławikowej Ligi Kół Okręgu Lubelskiego -  o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej "Czuby". Bardzo miło jest nam zakomunikować, że w klasyfikacji drużynowej wygrała ekipa Lin-Czuby. Nasza drużyna miała tyle samo punktów sektorowych co druga - Świdnik WSK. Przy jednakowej ilości punktów sektorowych o wyższym miejscu w klasyfikacji drużynowej zadecydowało wyższe miejsce zawodnika w sektorze junior-kobieta. Trzecie miejsce zajęła ekipa OSW Rogóżno. Indywidualnie w kat. seniorów wygrał Krzysztof Tymicki (Świdnik WSK) przed Janem Sadowskim (OSW Rogóżno) i Mirosławem Furmanem (Selekt). W kat. juniorów zwyciężył Mikołaj Sikora ( Leszcz Kock) przed Przemysławem Kojtychem (Barrakuda) i Szymonem Hunkiem (OSW Rogóżno). W sobotę swoje sektory wygrali Jacek Kuna i Grzegorz Mirosław. Organizator zawodów Zarząd Koła Lin-Czuby bardzo dziękuje wszystkim zawodnikom za czystą sportową rywalizację i ciepłe słowa za organizację. Wyniki zawodów w załącznikach. Więcej zdjęć  w zakładce  "Nasza galeria w Picasie".