Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze

W dniu 26.11.2016r w świetlicy Administracji Spółdzielni Mieszkaniowej Czuby-Łęgi odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Koła PZW Lin-Czuby Lublin. Odczytano m.in. sprawozdania z działalności Zarzadu Koła i Komisji Rewizyjnej. Zebrani udzielili absolutorium ustępującym władzom. Prezesem Koła został wybrany Władysław Chmiel. Do nowego Zarzadu weszli: Wojciech Korszla, Rafał Arent, Tomasz Buczek, Klaudia Korszla, Cezary Woźniak, Stanisław Tanikowski, Szczepan Basiuk, Andrzej Brodzik, Marek Knap, Mateusz Makaruk, Sławomir Grzesiak, Sławomir Kasprzak, Edward Kowalczyk i Leszek Markowski. Do Komisji Rewizyjnej wybrano: Mateusza Tanikowskiego, Andrzeja Pawlika i Wacława Popka. Do Sądu Koleżeńskiego: Natalię Makaruk, Ewę Makaruk i Jarosława Blicharza. Delegatami na Okręgowy Zjazd PZW w Lublinie zostali wybrani Stanisław Tanikowski i Tomasz Buczek, a zastępcą delegata Władysław Chmiel. Srebrną Odznakę PZW otrzymali: Ewa Makaruk, Andrzej Pawlik i Henryk Knap. Dyplom i Medal Za Zasługi w Rozwoju Wędkarstwa: Wacław Popek. Czesław Wołoszyn otrzymał Medal Zasłużony dla Wędkarstwa Lubelszczyzny. Drużyna w składzie: Natalia Makaruk, Paulina Knap i Edyta Michałowska za zajęcie III miejsca Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Rzutowym, otrzymały podziękowania  od Zarzadu Koła i gorące brawa od wszystkich zebranych na sali.

Ukonstytuował się nowy Zarząd Koła PZW Lin-Czuby.

Prezes Zarządu - Władysław Chmiel

Pierwszy Wiceprezes - Wojciech Korszla

Wiceprezes do Spraw Młodzieży - Rafał Arent

Wiceprezes do Spraw Sportu - Tomasz Buczek

Sekretarz - Klaudia Korszla

Gospodarz Koła - Cezary Woźniak

Skarbnik - Stanisław Tanikowski

Członkowie Zarządu - Szczepan Basiuk, Andrzej Brodzik, Marek Knap, Mateusz Makaruk, Sławomir Grzesiak, Sławomir Kasprzak, Edward Kowalczyk, Leszek Markowski.

Komisja Rewizyjna:

Przewodniczacy - Mateusz Tanikowski