Komunikat - Nowe łodzie wędkarskie

Zarząd Koła Lin Czuby przygotował na rozpoczęcie sezonu miłą niespodziankę. W związku z tym, że nasze Koło jest gospodarzem stanicy na zbiorniku Dratów, została podjęta uchwała o dokupieniu dodatkowych łodzi wędkarskich - od 01.05.2019 będzie do dyspozycji 15 łodzi. Wszyscy członkowie Koła Lin Czuby korzystają ze sprzętu bezpłatnie! :) Chętni z poza koła będą musieli uiszczać opłaty za wypożyczenie łodzi.

Zachęcamy do korzystania ze stanicy, teren jest ogrodzony i bezpieczny przed ewentualnym wandalizmem samochodowym. Dysponujemy zapleczem sanitarnym oraz ogromną wiatą ze stołami i ławeczkami, która pomieści pod dachem co najmniej 40, do 50 wędkarzy.

Dodatkowe informacje co do funkcjonowania stanicy oraz opłat czy przystąpienia do naszego Koła pod numerem: 694 447 883