0

JACEK KUNA SPŁAWIKOWYM MISTRZEM KOŁA LIN-CZUBY

Aktualności | 2012-05-21 | Publikujący: Koło PZW LIN - Czuby Lublin

W dniu 19.05.2012 na Zalewie Zemborzyckim odbyła się druga tura Spławikowych Mistrzostw Koła Lin-Czuby Seniorów. Zwycięzcą został Jacek Kuna , drugie miejsce zajął Tomasz Borowski a trzecie Wojciech Korszla. Poniżej wyniki drugiej tury i klasyfikacja końcowa. Druga tura 1.Jacek Kuna 6,120 pkt 2.Tomasz Borowski 5,120 pkt 3.Wojciech Korszla 1,910 pkt 4.Sławomir Grzesiak 1,340 pkt 5.Cezary Woźniak 0,410 pkt 6.Marek Knap 0,340 pkt 7.Andrzej Świrydenko 0.180 pkt Szczepan Basiuk 0 pkt Stanisław Furtak 0 pkt Wacław Popek 0 pkt Klasyfikacja końcowa (miejsca-pierwsza i druga ...... więcej

SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA LIN-CZUBY - KOMUNIKAT

Aktualności | 2012-07-02 | Publikujący: Koło PZW LIN - Czuby Lublin

W dniu 08.07.2012 r. odbędą się Spinningowe Mistrzostwa Koła Lin-Czuby. Miejsce zawodów decyzją Zarządu Koła zostało zmienione. Pierwotnie miał to być Zalew Zemborzycki, ale ostatecznie spotkamy się nad Wisłą w miejscowości Kamień. Zbiórka o godzinie 7:00 - nad wodą. Dojazd własnymi środkami transportu. Czas trwania zawodów 7:30 - 12:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY Marek Knap... więcej

ZAWODY GRUNTOWE PRZEŁOŻONE

Aktualności | 2012-08-08 | Publikujący: Koło PZW LIN - Czuby Lublin

Decyzją Zarządu Koła Lin-Czuby Memoriał Janusza Zimeckiego - Zawody Gruntowe o Puchar Prezesa zostały przełożone. Pierwotnie miał to być Bug w dniach 11/12.08.2012. Ostatecznie będziemy wędkować na zbiorniku Krzczeń.09.09.2012. Wyjazd autokaru z przystanku na ul. Armii Krajowej (niedaleko siedziby Koła) o godz. 6:00. Czas trwania zawodów godz. 8-13. Bliższe informacje i zapisy tel.694447883 Serdecznie zapraszamy... więcej

HISTORYCZNY SUKCES LUBELSKIEGO CASTINGU

Aktualności | 2012-08-22 | Publikujący: Koło PZW LIN - Czuby Lublin

W dniach 16-19 sierpnia br. na stadionie lekkoatletycznym Miejskiego Ośrodka Sportów i Rekreacji w białostockim Zwierzyńcu, rozegrane zostały "60 Jubileuszowe Indywidualne Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym". Ogromny sukces odniosła zawodniczka reprezentująca nasz Okręg (Koło Lin-Czuby Lublin) juniorka Natalia Makaruk. W silnie obsadzonych zawodach zajęła trzecie miejsce w trójboju spinningowym. Jest to pierwszy historyczny medal dla przedstawiciela Okręgu Lublin. Rywalizację w pięcioboju zakończyła na szóstej pozycji. GRATULUJEMY! ... więcej

MEMORIAŁ JANUSZA ZIMECKIEGO ROZSTRZYGNIĘTY

Aktualności | 2012-09-11 | Publikujący: Koło PZW LIN - Czuby Lublin

W dniu 9.09.2012 na zbiorniku Krzczeń odbyły się Gruntowe Zawody o Puchar Prezesa Koła Lin-Czuby - Memoriał Janusza Zimeckiego. Zawody ze sporą przewagą wygrał Mateusz Makaruk. Najciekawsza była rywalizacja o kolejne trzy pozycje i ważyła się do ostatniej minuty. Sytuacja była o tyle ciekawa, że rozegrała się między zawodnikami na stanowiskach 2, 3 i 4. Różnice punktowe między nimi nie były duże i nikt do końca nie wiedział jaka będzie ostateczna kolejność. Humory wszystkim dopisywały przy ciepłym posiłku i pięknej słonecznej pogodzie. 1. Mateusz ...... więcej

ZAWODY O NAJWIĘKSZĄ RYBĘ - KOMUNIKAT

Aktualności | 2012-10-10 | Publikujący: Koło PZW LIN - Czuby Lublin

Zarząd Koła PZW Lin-Czuby organizuje Zawody o Największą Rybę (metoda połowu dowolna). Wyjazd 14.10.2012 o godz.5:00 z przystanku przy ul. Armii Krajowej (niedaleko siedziby koła). Będziemy wedkować na Wiśle w miejscowości Braciejowice. Zapisy i bliższe informacje pod nr tel 694447883. Serdecznie zapraszamy... więcej

ZAWODY O NAJWIĘKSZĄ RYBĘ

Aktualności | 2012-10-14 | Publikujący: Koło PZW LIN - Czuby Lublin

W dniu 14.10.2012 na Wiśle w miejscowości Braciejowice odbyły się Zawody o Największą Rybę. Pierwszą lokatę zajął Andrzej Frankowski, drugie miejsce Władysław Chmiel, a trzecie Szczepan Basiuk.... więcej

DYSCYPLINA RZUTOWA - CASTING

Aktualności | 2013-01-17 | Publikujący: Koło PZW LIN - Czuby Lublin

Zapraszamy na treningi rzutowe. Zajęcia odbywają się ( tak jak w zeszłym roku ) w każdy poniedziałek o godz. 19 w Zespole Szkół nr 10 ul. Biedronki 13 w Lublinie. Niezbędny sprzęt jest na miejscu u trenera, do dyspozycji członków koła. Jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych chcacych wstąpić w nasze szeregi, mile widziane dzieci. Prosimy o zabranie obuwia sportowego na zmianę.... więcej

SŁAWOMIR GRZESIAK PODLODOWYM MISTRZEM KOŁA

Aktualności | 2013-01-19 | Publikujący: Koło PZW LIN - Czuby Lublin

W dniu 19.01.2013 r. na Zalewie Zemborzyckim odbyły się Podlodowe Mistrzostwa Koła Lin-Czuby. Zwycięzcą zawodów został Slawomir Grzesiak, drugi był Jacek Kuna, a na trzecim miejscu uplasował się Andrzej Frankowski.... więcej